פעם עד לפני כמה עשרות שנים, עולם העבודה היה עובד בצורה אחרת. עולם העבודה היה כזה בו אנשים היו עובדים כל חייהם או רוב חייהם במקום עבודה אחד. בישראל, אנשים היו משתחררים מהצבא, מתחילים לעבוד בחברה מסוימת, מפעל מסוים או כל מקום עבודה אחר ונשארים בו עד לפנסיה. בעולם המודרני זה כבר לא ככה והיום אנשים מחליפים בחייהם לפחות 5 מקומות עבודה לפי הסטטיסטיקה ויש לזה סיבות שונות. אחת הסיבות היא הרצון לשנות ולעסוק במשהו שאוהבים מה שלא היה אפשרי פעם. היום יש מגוון רחב של עבודות שניתן לעסוק בהן, והייחודיות של חלק ניכר מאותן עבודות היא שניתן לעשות אותן מהבית. כל מה שצריך היום בשביל חלק נכבד מהעבודות הוא לפטופ וחיבור לאינטרנט. אחת מאותן עבודות היא עיצוב גרפי, עבודה שנדרשת היום יותר מאי פעם...

לעבוד וליהנות...

לעבוד וליהנות... נשמע כמו משהו שלא ממש יכול לעבוד ביחד נכון? לא כשזה מגיע לעיצוב גרפי. עיצוב גרפי הוא מקצוע אומנותי ממש, מקצוע שמאפשר לתת לדברים לצאת החוצה, לתת ליצירות לקבל חיים. עיצוב גרפי הוא עולם עצום של יידע ואין ספור אפשרויות. הוא מאפשר לעצב פרסומות, לוגואים, לבנות מותג, לאייר, לערוך תמונות, לעשות קריקטורות, ועוד אין ספור דברים שניתן לעשות עם קורס גרפיקה. עיצוב גרפי הוא עבודה מהנה, עבודה מאתגרת של יצירה והוא לא עוד מקצוע שבוחרים כי צריך לבחור משהו. עיצוב גרפי הוא מקצוע לאנשים שיש להם זיקה לעיצוב ויידע בסיסי במחשבים. לא צריך יותר מזה אבל את זה חייבים.

למי מתאים קורס גרפיקה?

קורס גרפיקה מתאים לכל אחד שיש לו חוש עיצוב בסיסי ואוריינטציה בסיסית למחשבים. הוא מתאים הן לאנשים שמאסו במקום העבודה שלהם לאחר שנים ארוכות, מאסו בבוסים על הראש ורוצים לצאת לדרך חדשה עם בוסים אחרים או כעצמאיים וללא בוסים, הוא מתאים לאנשים שיצאו לפנסיה ומחפשים עבודה נוחה ובעיקר מתגמלת, כזו שהם יוכלו לשלב אותה עם שאר העיסוקים שלהם בחיים ומכל מקום שהם יהיו בו, הוא מתאים לחיילים משוחררים או לכאלו שרק מתחילים את החיים ומחפשים משהו מעניין ללמוד, משהו שניתן להתפתח ימו עוד ועוד והוא מתאים לכל אחד... קורס גרפיקה יכול להילמד גם בשביל להרחיב את הידע ובשביל התחביב.

לעבוד מכל מקום...

קורס גרפיקה גם מאפשר לכם לעבוד מכל מקום. הוא מאפשר לכם לעבוד כשכירים כמובן אך מאפשר לכם גם לעבוד כעצמאיים. אתם יכולים לעבוד מהבית או לעבוד מבית הקפה הסמוך, יכולים לעבוד ממשרד שאתם שוכרים ויכולים לעבוד תוך כדי טיול בחו"ל. בעידן האינטרנט כל עבודה שהיא עבודה על המחשב מתאפשרת בכל מקום שיש בו חיבור אינטרנטי והיום קשה למצוא מקום בעולם בלי חיבור כזה. קורס גרפיקה אם כן פותח בפניכם עולם של אפשרויות.

 

תגיות: